Mrg Madenciliğe Hoşgeldiniz

MRG Madencilik, 17 yılı aşan satışı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren katı yakıt (prina) konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan fabrikamız;

Toz prina, dökme prina, çuvallı çekirdek, dökme çekirdek, çuvallı pelet, dökme pelet satışını yapmaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede katı yakıt (prina) sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemektedir. Firmamızın değişmez prensipleri her zaman kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmaktadır.

Satışda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan MRG Madencilik göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı mutluluk ve gurur duyarak, sizlere bugün ve gelecekte daha da iyi hizmet vermek adına çok çalışmaktadır.

Uzmanlıklarımız

Pelet Pirina
Kuru Pirina
Çekirdek Pirina
Kömürler
Pelet Cam Taşı

Neden Mrg Madencilik?

Güven, Kalite, Süreklilik ve Başarı’nın aynı arada olduğu bir markayız ve sektörde yerini uzun yıllar önce almış köklü aynı zamanda eski, madencilik anlayışını benimseyen ve gereklerini getiren bir marka olarak neden bizle çalışmayasınız ki?